Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

 315  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
ConnectX-5 Ex EN card 100GbE dual QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES

ConnectX-5 Ex EN card 100GbE dual QSFP28

Referentie: MCX516A-CDAT
Taal : NA
€1.244,17(excl. BTW)
€1.505,45(incl. BTW)
Rack instlltn K f/SN2100/SN2010 shrt dpt
MELLANOX TECHNOLOGIES

Rack instlltn K f/SN2100/SN2010 shrt dpt

Referentie: MTEF-KIT-E
Taal : NA
€216,37(excl. BTW)
€261,81(incl. BTW)
PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG
MELLANOX TECHNOLOGIES

PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG

Referentie: MCP1600-C00AE30N
Taal : NA
€81,43(excl. BTW)
€98,53(incl. BTW)
ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP28 PCIe3.0
MELLANOX TECHNOLOGIES

ConnectX5 EN NW Card 25GbE SFP28 PCIe3.0

Referentie: MCX512F-ACAT
Taal : NA
€428,71(excl. BTW)
€518,74(incl. BTW)
ConnectX -4 Lx EN network interface card
MELLANOX TECHNOLOGIES

ConnectX -4 Lx EN network interface card

Referentie: MCX4121A-ACUT
Taal : NA
€279,65(excl. BTW)
€338,37(incl. BTW)
ConnectX-6 VPI Adap Card HDR IB 200Gb/S
MELLANOX TECHNOLOGIES

ConnectX-6 VPI Adap Card HDR IB 200Gb/S

Referentie: MCX654105A-HCAT
Taal : NA
€1.244,17(excl. BTW)
€1.505,45(incl. BTW)
ConnectX-5 Ex EN NW Int Crd 40GbE QSFP28
MELLANOX TECHNOLOGIES

ConnectX-5 Ex EN NW Int Crd 40GbE QSFP28

Referentie: MCX516A-BDAT
Taal : NA
€811,42(excl. BTW)
€981,81(incl. BTW)
ConnectX-3 VPI Adp card SP QSFP FDR 56Gb
MELLANOX TECHNOLOGIES

ConnectX-3 VPI Adp card SP QSFP FDR 56Gb

Referentie: MCX353A-FCCT
Taal : NA
€504,43(excl. BTW)
€610,36(incl. BTW)
Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P
MELLANOX TECHNOLOGIES

Spectrum 100GbE 1U 18 SFP28 2Pwr C2P

Referentie: MSN2010-CB2FO
Taal : NA
€5.500,03(+0,04)(excl. BTW)
€6.655,04(+0,05)(incl. BTW)
Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX TECHNOLOGIES

Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI

Referentie: MMA1B00-B150D
Taal : NA
€265,06(+0,04)(excl. BTW)
€320,72(+0,05)(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.