Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

 9  Gevonden resultaten

Sorteer:
PLANET Industr.L2 M.Switch 16-P
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET Industr.L2 M.Switch 16-P

Referentie: IGS-20040MT
Taal : NA
€746,38(+0,30)(excl. BTW)
€903,12(+0,36)(incl. BTW)
Switch 48Port POE+ GBEthernet 4Port 100/1000X SFP 440W Managed
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

Switch 48Port POE+ GBEthernet 4Port 100/1000X SFP 440W Managed

Referentie: GS-4210-48P4S
Taal : NA
€906,88(+0,30)(excl. BTW)
€1.097,32(+0,36)(incl. BTW)
PLANET 24P Switch 10/100TX 802.3at PoE+2P GB TP/SFP LCD PoE
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET 24P Switch 10/100TX 802.3at PoE+2P GB TP/SFP LCD PoE

Referentie: FGSW-2622VHP
Taal : NA
€396,25(+0,04)(excl. BTW)
€479,46(+0,05)(incl. BTW)
PLANET 8-Port Managed Switch 10/100/1000T 802.3at PoE
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET 8-Port Managed Switch 10/100/1000T 802.3at PoE

Referentie: GS-5220-8P2T2S
Taal : NA
€389,94(+0,04)(excl. BTW)
€471,83(+0,05)(incl. BTW)
SFP-Port 1000BASE-T Module RJ45 WDM TX:1550nm BiDi LC Singlem
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

SFP-Port 1000BASE-T Module RJ45 WDM TX:1550nm BiDi LC Singlem

Referentie: MGB-GT
Taal : NA
€54,50(excl. BTW)
€65,95(incl. BTW)
PLANET 8P DT Switch 10/100TX 802.3at PoE+2P GB TP/SFP LCD PoE
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET 8P DT Switch 10/100TX 802.3at PoE+2P GB TP/SFP LCD PoE

Referentie: FGSD-1022VHP
Taal : NA
€186,61(+0,04)(excl. BTW)
€225,80(+0,05)(incl. BTW)
PLANET 24P Stackable Switch 100/1000BASEX SFP+ Managed
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET 24P Stackable Switch 100/1000BASEX SFP+ Managed

Referentie: SGS-5220-24S2XR
Taal : NA
€999,71(+0,04)(excl. BTW)
€1.209,65(+0,05)(incl. BTW)
PLANET 8P Switch Industrial Wall-mount Managed
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET 8P Switch Industrial Wall-mount Managed

Referentie: WGS-4215-8P2S
Taal : NA
€389,94(+0,04)(excl. BTW)
€471,83(+0,05)(incl. BTW)
PLANET 8P Switch Industrial Wall-mount Managed
DIGITUS - ASSMANN - EDNET

PLANET 8P Switch Industrial Wall-mount Managed

Referentie: WGS-4215-8T
Taal : NA
€201,28(+0,04)(excl. BTW)
€243,54(+0,05)(incl. BTW)
.